BZ Group

BZ Group Sp. z o.o. jako partner biznesowy Ogólnopolskiego Programu Bezpieczeństwa Kocham To Dbam zapewnia wsparcie usługowe z zakresu zdalnych świadczeń informatycznych.

BZ Group, właściciel marki „Doradca Informatyczny” organizuje i wdraża kompleksowe, rozwiązania realizowane zdalnie i wyłącznie przez specjalistów, praktyków w swojej dziedzinie, z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta, bezpieczeństwa, jakości i poufności. 

Pakiety „Doradca Informatyczny” dedykowane są dla osób poszukujących bezpiecznych i przyjaznych rozwiązań obejmujących codzienne użytkowanie sprzętu IT, zabezpieczenie urządzeń, a także ich adaptację i konfigurację dla dzieci, ochronę przed wirusami, dobór odpowiedniego sprzętu dla użytkownika, instalację i aktualizację oprogramowania, konfigurację skrzynek pocztowych, zgłaszanie awarii do operatorów, pomoc w obsłudze programów, instalację aplikacji oraz urządzeń hardware oraz pomoc w innych problemach z użytkowaniem komputerów, tabletów czy smartfonów czy ich optymalizacją.

Oprócz usług informatycznych BZ Group posiada również doświadczenie w zapewnianiu dostępu do wygodnego i skutecznego wsparcia dla wielu sfer życia Klienta jak zdrowie psychiczne i fizyczne, prawo, dobytek, informacja, prywatność, czy czas wolny. 

Spółka pomaga chronić to co najcenniejsze i dostarcza swoje usługi setkom tysięcy Uprawnionych w całej Polsce. Jej systemowe i zróżnicowane rozwiązania stanowią novum w całej przestrzeni usługowej online i offline. Kreując synergie kompetencji różnorodnych zdalnych specjalistów (informatyków, lekarzy, prawników, psychologów, lektorów, consierge) BZ Group z powodzeniem oferuje specjalistyczne usługi interdyscyplinarne pozwalające holistycznie wesprzeć Klientów w odpowiedzi na ich potrzeby. Potwierdzają to badania satysfakcji. Zadowolenie Klientów BZ Group kształtuje się na poziomie 9.26 na 10 punktów.

Więcej na temat możliwości BZ Group: www.bzgroup.pl