Konkurs filmowy

Czy zastanawialiście się kiedyś co oznacza poczucie bezpieczeństwa?

 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa szkołę/przedszkole do udziału w wyjątkowym konkursie filmowym, organizowanym przez nas we współpracy z PZU.

Wierzymy, że uczniowie mają wiele do powiedzenie na temat bezpieczeństwa i w tym celu prosimy o przesłanie nam materiałów filmowych pokazujących co rozumieją przez poczucie bezpieczeństwa.

Konkurs filmowy ma na celu promowanie świadomości na temat bezpieczeństwa wśród młodzieży oraz zachęcenie uczniów do kreatywnego wyrażania swoich myśli i uczuć na ten temat.

 

Kluczowe informacje z regulaminu konkursu:

 

Temat: "Co według Ciebie oznacza poczucie bezpieczeństwa?".

Długość materiału filmowego: Materiał powinien trwać od 1 do 3 minut.

Sposób zgłoszenia: Szkoła może zgłosić jeden materiał filmowy. Do formularza zgłoszeniowego można przejść na dole niniejszej strony. Po zgłoszeniu, szkoła zobowiązana jest do pozyskania wszystkich wymaganych zgód na publikację wizerunku uczestników.

Przesyłanie materiału filmowego: Szkoła będzie miała dostęp do katalogu w chmurze Organizatora, gdzie należy wgrać plik z materiałem filmowym oraz dołączyć podpisane skany zgód na publikację wizerunku.

Ocena materiałów filmowych: Materiały będą oceniane pod względem kreatywności, oryginalności oraz przekazu związanego z tematem bezpieczeństwa.

 

pzu-ulotka-8_web