Giganci Programowania

Giganci Programowania Partnerem Programu Kocham to Dbam w ramach programowania dla najmłodszych i młodzieży .

 

Swoje zajęcia dostosowujemy do grup wiekowych w taki sposób, aby były interesujące i łatwo przyswajalne. Duży nacisk stawiamy na wyobraźnię i przestrzenne myślenie, które pozwoli zrozumieć informatykę, kodowanie, grafikę, mobilne aplikacje i hacking.

 

To Partner, którego wyróżnia: 

  • PASJA: Szkoła Giganci Programowania to wykwalifikowani nauczyciele, którzy w przystępny sposób chcą i potrafią dzielić się wiedzą - zwłaszcza z najmłodszymi!
  • PROFESJONALIZM:  to programiści z krwi i kości , pracują w zawodzie, poszerzają  swoją wiedzę, świat kodowania nie przestaje ich zaskakiwać, a swoim entuzjazmem i umiejętnościami chcą dzielić się z uczestnikami kursów.
  • DOŚWIADCZENIE: właściwe podejście do kursanta to bardzo ważna kwestia. Nauczyciele posługują się nie tylko językiem programowania, ale także swobodnie komunikują  się z dziećmi i młodzieżą. Wychodzą z założenia, że uczestnicy najlepiej przyswajają wiedzę, gdy otrzymują ciekawe i angażujące komunikaty, wzbudzające w nich zapał i pasję do poznawania tajników kodowania.

Więcej o Gigantach Programowania na: https://www.giganciprogramowania.edu.pl